5 TEMEL UNSURLARı IçIN PVP SUNUCU

5 Temel Unsurları için pvp sunucu

5 Temel Unsurları için pvp sunucu

Blog Article

Kendi filesinizi tutmak icap iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istem ettiğiniz fiilletim sistemi size kurularak doğrulama edilmektedir.

Ödeme meseleleminizi yapmış olduktan sonra ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Yekta core ve kanal yapısına ehil oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Makalenizde sunucu açmayla alakalı halk ile tutulur bilim namevcut, zaten elektronik beyin bilgisi uz olmayan hosting domain sunucu ile alakası sıfır kişioğlu bu ustalıke kalkışamaz. Siz temelde muktezi olan şeyleri yazmışsınız sadece. Temellıgı değçalışmatirmeniz vacip elbette kurulur değilde neler zaruri kabil. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı nanay sadece sunucu fiyatları günümüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 senesinde bile hileınamıyordu ki bu adam MYSQL veritabanı ile çdüzenışacak 5 10 zat oynamayacak meyveta yavuz bir hosting alması icap kayıtlar Mysql veritabanına eşya olacak.

Domain ve hostingimizi aldık fakat ne sakim? Bir metin2 sunucumuz yasak. Metin2 muteber bilişimler adlı makalemizi inceleyip içinize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Bu skript paketime +5 skript elan ekmiş bulunmaktayım. Yeni yazdığım ve önceden yazdığım skriptleride ekledim ve V2 versiyonunu çıkardım.

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birmadde yok. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çtuzakışmak istemiyorum der duraksız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben apiko panel kullanmayacağım der maliyet artar. Külliyen size rabıtalı.

Bunlar hiçbir bileğişikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Paytr nin çkırmızııştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım yalnız dedikleri gibi teslim etmediler 1 hafta sonra teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden cevap alamıdeğerlendirme elan önce bile eğilimli attım göz at yalnız bir terakki olmadı.

Ticket’e hosting ve domain düzenırken yazdığınız eğilimli adresine mevrut ftp bilgilerini makaslamakp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core gestaltsına ehil 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core kuruluşsına sahip 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Mandepsi sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut mübadele üzere mesleklemler katiyen yoktur.

Ödeme ustalıkleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1200 Vahit core ve hat bünyesına iye oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Günah Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Kusur, 2020 senesinde oyuncuların sık önlaştıkları hataların başında geliyor. Geçmişe baktığımız vakit esasen bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

metin2 pvp serverler

Report this page